پنج شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٧-
اشاعه و ترویج
گزارش تصویری
نظرسنجی
کدام فعالیت صندوق بیشتر مورد توجه شما بوده است؟

طرح های پژوهشی و فناورانه
پسادکتری
کرسی پژوهشی
ثبت بین المللی اختراع
پژوهانه (گرنت)
تجاری سازی یافته‌های علمی

صفحه اصلی > آرشیو > آرشیو اشاعه و ترویج 


  چاپ        ارسال به دوست

به همت ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی؛

مدرسه بهینه‌سازی انرژی و کسب و کار

مدرسه بهینه سازی انرژی و کسب و کار به همت ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از تاریخ 23 تا 30 مهرماه جاری دردانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود. 
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در حالی که پیش از این قرار بود «مدرسه بهینه سازی انرژی و کسب و کار» اوایل شهریور ماه جاری از سوی مرکز نوآوری و توسعه فناوری بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی برگزار شود به دلیل عدم تکمیل فرآیند ثبت نامه علاقمندان این مدرسه پس از اتمام ثبت نام، در روزهای 23، 24، 29 و 30 مهرماه جاری برگزار می شود. 
مدرسه بهینه سازی انرژی کسب و کار با هدف اجرای ایجاد بستری برای استفاده از انرژی های پاک و آموزش دانشجویان و علاقمندان فعال در این حوزه به همت ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی برگزار خواهد شد تا در جامعه به مرور زمان کاربردی شود.
در مدرسه بهینه سازی انرژی کسب و کار دوره های آموزشی مختلفی برگزار می شود که این دوره ها شامل مهارت های عمومی مدل کسب و کار، طرح کسب و کار و کار گروهی مؤثر، دوره های تخصصی آموزش باتری و وسایل نقلیه هیبریدی می شود. از این رو به کلیه شرکت کنندگان در مسابقه طراحی و ساخت دوچرخه هیبرید توصیه می شود که در این دوره شرکت کنند.
همچنین در این دوره نشست صمیمی با حضور افراد کارآفرین و موثر در حوزه بهینه سازی انرژی و محیط زیست برگزار می شود تا در فضایی صمیمی و دوستانه، به تبادل اندیشه‌ و کسب تجربه پرداخته شود.
بر اساس گزارش مذکور، تعدادی از دانشجویان علاقه مند به شرکت در این دوره ثبت نام کرده اند و از آنجا که ظرفیت دوره محدود است، خواهشمند است متقاضیان هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام وتکمیل مدارک و ارسال آن به آدرس citcee.ceee@gmail.com یا citcee@ceee.ir اقدام کنند.

بنا بر اعلام ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی، گروه های دانشجویی علاقمند به شرکت در مسابقه "طراحی و ساخت دوچرخه هیبرید" تا پایان شهریور ماه جاری می توانند طرح های پیشنهادی خود را ارسال کنند.

دانشجویان وعلاقمندان حضوردرمدرسه بهینه سازی انرژی و کسب و کار می توانند به سایت http://ceee.isti.ir مراجعه و نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام کنند. 


١٤:٥٠ - شنبه ٢١ شهريور ١٣٩٤    /    شماره : ٨٥٨١    /    تعداد نمایش : ١٥٤٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور محفوظ می باشد.insf.org