جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧-
اشاعه و ترویج
گزارش تصویری
نظرسنجی
کدام فعالیت صندوق بیشتر مورد توجه شما بوده است؟

طرح های پژوهشی و فناورانه
پسادکتری
کرسی پژوهشی
ثبت بین المللی اختراع
پژوهانه (گرنت)
تجاری سازی یافته‌های علمی

صفحه اصلی > آرشیو > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
انعقاد تفاهم نامه همکاری با دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

  به گزارش مرکز روابط عمومی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور (بنیاد ملی علم ایران INSF) در راستای بهره مندی پژوهشگران و فناوران کشور از حمایت های صندوق، تفاهم نامه همکاری فی مابین صندوق و دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد به امضای جناب آقای دکتر ضرغام، رئیس صندوق و جناب آقای دکتر ارسلان خالدی فر، رئیس دانشگاه رسید.

رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور با اعلام خبر انعقاد تفاهم نامه فوق عنوان کرد: بر اساس این تفاهم نامه، همکاری در زمینه اجرای 12 طرح تحقیقاتی و 3 طرح تحقیقاتی پسا دکترا در راستای سیاست ها و اولویت های تحقیقاتی صندوق قرار خواهد گرفت.

دکتر ضرغام با اشاره به برخی از اقدامات صندوق درخصوص حمایت از طرح های پژوهشی و توسعه علمی کشور اظهار کرد: سومین فراخوان حمایت از رساله ­های دکتری اعلام شده است لذا پژوهشگران، محققان و فناوران کشور می توانند به سایت صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور به آدرس www.insf.org مراجعه نموده و از نحوه حمایت های صندوق در قالب حمایت از رساله های دکترا مطلع شوند.

رئیس صندوق در پایان این نشست افزود: در سال گذشته از 103 پایان نامه دکتری حمایت کردیم و در اولین فراخوان امسال نیز از 160 پایان نامه حمایت شده و پیش بینی می شود تا پایان سال جاری این تعداد به 300 پایان نامه افزایش یابد.


١٤:٣٨ - دوشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٣٢٠٧١    /    تعداد نمایش : ٦٣١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور محفوظ می باشد.insf.org