چهارشنبه ٠١ اسفند ١٣٩٧-
اشاعه و ترویج
گزارش تصویری
نظرسنجی
کدام فعالیت صندوق بیشتر مورد توجه شما بوده است؟

طرح های پژوهشی و فناورانه
پسادکتری
کرسی پژوهشی
ثبت بین المللی اختراع
پژوهانه (گرنت)
تجاری سازی یافته‌های علمی

صفحه اصلی > آرشیو > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

سومین همایش مدیریت استعداد ها در هزاره سوم
27 و 28 دیماه؛

سومین همایش ملی مدیریت استعداد در هزاره سوم برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور(بنیاد ملی علم ایرانINSF)؛ همایش ملی مدیریت استعدادها در هزاره سوم در سومین سال متوالی توسط صندوق و دانشگاه صنعتی شریف در تاریخ 27 و 28 دی ماه 1396 در سالن جابربن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

دکتر نصرت اله ضرغام رئیس همایش در این باره گفت: هدف از این همایش، همفکری و به اشتراک گذاری دانش و تجربه محققان، پژوهشگران و دست اندرکاران داخلی و به منظور یافتن راهکارهای نوین شناسایی، پرورش و هدایت استعدادها و همچنین شناسایی روش های تسهیل کاربرد فناوری در این زمینه می باشد.

ایشان ادامه داد: تمرکز همایش حاضر بر پرورش نسلی توانمند و با استعداد در جهان فناوری محور امروزی است. پیشرفت فناوری مسیر جدیدی را پیش روی حوزه مدیریت استعداد باز نموده است. در این همایش شناسایی استعدادهای بالقوه و بالفعل، روش‌های نوین استعدادیابی و استعدادپروری و نقش فناوری اطلاعات در برنامه ریزی و مدیریت استعدادها در کانون توجه قرار دارد.

رییس بنیاد ملی علم ایران گفت: بنیاد ملی علم ایران در نظر دارد تا مفاهیم علم را مردمی کند و مدیریت استعداد نیز اگر بتواند به کلیدواژه همه مدیران، کارشناسان، مردم، دانشجویان و دانش آموزان تبدیل شود، شاهد پرورش نسلی خلاق، توانمند، مستعد و دانش محور خواهیم بود. نسلی که چرخ های دانش، فناوری و کارآفرینی کشور را با برنامه ریزی هوشمندانه و فناورانه خواهند گرداند.

رییس همایش در پایان افزود: مردمی کردن مبانی مدیریت استعداد از مباحث اصلی این همایش است، لذا مردم هم میتوانند از مباحث این همایش استفاده نمایند. لذا مردم گرانقدر می توانند مباحث همایش را از طریق سایت همایش به آدرس tmc.insf.org  مشاهده نموده و در جریان مباحث همایش قرار گیرند.


١٥:١٥ - يکشنبه ٢٤ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٣٠٧٦٩    /    تعداد نمایش : ٩٤٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور محفوظ می باشد.insf.org