سه شنبه ٠١ مرداد ١٣٩٨-
اشاعه و ترویج
گزارش تصویری
نظرسنجی
کدام فعالیت صندوق بیشتر مورد توجه شما بوده است؟

طرح های پژوهشی و فناورانه
پسادکتری
کرسی پژوهشی
ثبت بین المللی اختراع
پژوهانه (گرنت)
تجاری سازی یافته‌های علمی

صفحه اصلی > آرشیو > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

حمایت از 460 رساله دکتری
توسط صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشورانجام شد؛

حمایت از 460 رساله دکتری حرکتی به سوی رفع نیازهای پژوهشی کشور

حمایت از رساله‌های دکتری را باید گامی برای حرکت به سوی توانمندسازی دانشجویان دکتری در انجام تحقیقات دانست در این راستا چهارمین فراخوان حمایت از رساله‌های دکتری توسط صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور منتشر شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور(بنیاد ملی علم ایرانINSF )، سالانه تعداد زیادی رساله دکتری توسط دانشجویان کشور انجام می شود که هدایت آنها به سمت رفع نیازهای اساسی پژوهشی و فناوری کشور به نوعی استفاده از این ظرفیت و پتانسیل بالقوه است. در این راستا صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور هر سال دو فراخوان حمایت از رساله های دکتری را منتشر می کند تا فرصتی برای دانشجویان دکتری سراسر کشور فراهم شود و با استفاده از این حمایت مادی رساله خود را به سرانجام رسانند.

دانشجویان و محققان جوان با ارسال طرح های پژوهشی خود به صندوق در قالب رساله دکتری می توانند از این حمایت مالی برخوردار شوند. بنابراین انتشار این فراخوان را می توان گامی برای توانمندسازی دانشجویان دکتری در انجام تحقیقات و تشویق و کمک به هدایت دانشجویان دانست. بر این اساس 30 میلیون تومان هر رساله دکتری حمایت می شود که در فراخوان اول 103 رساله، فراخوان دوم 160 رساله و فراخوان سوم 197 رساله از این حمایت برخوردار شد. همچنین چهارمین فراخوان نیز 15 شهریور ماه منتشر شده و علاقمندان تا 15 آذر ماه مهلت دارند رساله خود را ارسال کنند.


١٢:١٣ - يکشنبه ١٣ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٣٩٢٤٧    /    تعداد نمایش : ٢٧٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور محفوظ می باشد.insf.org