پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨-
اشاعه و ترویج
گزارش تصویری
نظرسنجی
کدام فعالیت صندوق بیشتر مورد توجه شما بوده است؟

طرح های پژوهشی و فناورانه
پسادکتری
کرسی پژوهشی
ثبت بین المللی اختراع
پژوهانه (گرنت)
تجاری سازی یافته‌های علمی

صفحه اصلی > آرشیو > آرشیو اشاعه و ترویج 


  چاپ        ارسال به دوست

استخدام
فراخوان استخدام و اعطای فلوشیپ در یاسا

بدینوسیله به استحضار می رساند که موسسه بین المللی تحلیل کاربردی سیستم ها  (یاسا) از افراد واجد شرایط لازم جهت تصدی سمت دبیر ارشد علمی در این موسسه دعوت به همکاری می نماید. شایان ذکر است که همکاری نزدیک با مدیریت، کمیته پژوهشی داخلی و برنامه های پژوهشی موسسه یاسا از جمله وظایف اصلی دبیر ارشد علمی می باشد.

همچنین، موسسه یاسا از تاریخ سوم خرداد تا نهم شهریور ماه 1396 دوره فلوشیپ ارتباطات علمی را برگزار می کند. کسب توانایی اطلاع رسانی در زمینه سیستم های پیچیده علمی برای مخاطبان عام و از طریق رسانه های مختلف (مانند وب سایت و نشریات علمی یاسا)  و همکاری نزدیک با واحد ارتباطات این موسسه از جمله اهداف اصلی این فلوشیپ می باشد.

 شایان ذکر است که علاقه مندان از کلیه کشورهای جهان می توانند در این فراخوان شرکت نمایند اما اولویت با افراد واجد شرایط از کشورهای عضو موسسه یاسا می باشد. صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور ( بنیاد ملی علم ایران) به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران، از ابتدای سال 1395 به عنوان بیست چهارمین عضو این موسسه پذیرفته شده  است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات و ارسال درخواست می توانند به لینک های ذیل مراجعه نمایند. همچنین خواهشمند است کلیه متقاضیان در هنگام ارسال درخواست خود به موسسه یاسا یک نسخه از مدارک ارسالی خود را به آدرس international@insf.org  رونوشت نمایند.

·   لینک فلوشیپ ارتباطات علمی

·   لینک دبیر ارشد علمی

 

 


١٤:٤١ - شنبه ١٥ آبان ١٣٩٥    /    شماره : ١٨٦٣٨    /    تعداد نمایش : ٥٥٦٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور محفوظ می باشد.insf.org